Vadovybė

  • Vladas Algirdas Bumelis, generalinis direktorius, biotechnologijų bendrovių „Biofa“ ir „Biotecha“ tarybų pirmininkas iki 1999 m., bei UAB „Sicor Biotech“ („Teva Pharmaceuticals“ narė) generalinis direktorius iki 2012 m. 2004 m. prof. Vladas Algirdas Bumelis pelnė Lietuvos mokslų premiją už pasiekimus moksle ir technologijose, vystant ir gaminant rekombinantinius baltymus.
  • Justinas Ožiūnas, projektų vadovas, verslo vadybos magistro laipsnis, 4 metai patirties sėkmingai valdant projektus, analizuojant rinką, riziką ir finansus. Justinas atsakingas už sėkmingą ES finansavimo pritaikymą, klasterio valdymą, vidinių ryšių kūrimą, infrastruktūros valdymą, bendravimą su valstybės institucijomis. Justinas pradėjo savo karjerą finansinėse institucijose, vėliau prisijungė prie Kamieninių ląstelių tyrimo centro ir UAB „Biotechpharma“.
  • Jelena Starycina, apskaitininkė, turinti daugiau, nei 15 metų patirtį apskaitos ir finansų kontrolės srityje. Jelena atsakinga už Kamieninių ląstelių centro buhalteriją, finansų valdymą ir ataskaitas.