Vadovybė

  • Vladas Algirdas Bumelis, generalinis direktorius, biotechnologijų bendrovių „Biofa“ ir „Biotecha“ tarybų pirmininkas iki 1999 m., bei UAB „Sicor Biotech“ („Teva Pharmaceuticals“ narė) generalinis direktorius iki 2012 m. 2004 m. prof. Vladas Algirdas Bumelis pelnė Lietuvos mokslų premiją už pasiekimus moksle ir technologijose, vystant ir gaminant rekombinantinius baltymus.
  • Algirdas Žiogas, tyrimų ir vystymo direktorius, Ciuricho universiteto molekulinės ir ląstelių biologijos mokslų daktaras, turintis daugiau nei 10 metų taikomųjų mokslinių tyrimų patirtį klinikinėje aplinkoje. Pagrindinė jo tyrimų kryptis – naujų požiūrių į audinių inžineriją ir regeneracinę mediciną, kamieninių ląstelių tyrimą ir angionenezę, vystymas.   Jis užsiėmė ES projektų FP6 ir FP7 bei CTI finansuotų pažangių, į pritaikymą orientuotų, biotechnologinių tyrimų ir vystymo projektų valdymu.
  • Agnė Žebrytė, rinkodaros vadovė, biotechnologijų magistro laipsnis biomedicininėje mikrobiologijoje.  4 metų mokslinė patirtis dirbant su ekstremofilais iš įvairių vietovių. Neseniai pakeitė darbo kryptį į biotechnologijų sektoriaus verslo vystymą ir rinkodarą. Įgavo rinkodaros patirties dirbdama Čilėje, vėliau persikėlė dirbti į UAB „Biotechpharma“ ir Kamieninių ląstelių tyrimo centrą Lietuvoje.
  • Justinas Ožiūnas, projektų vadovas, verslo vadybos magistro laipsnis, 4 metai patirties sėkmingai valdant projektus, analizuojant rinką, riziką ir finansus. Justinas atsakingas už sėkmingą ES finansavimo pritaikymą, klasterio valdymą, vidinių ryšių kūrimą, infrastruktūros valdymą, bendravimą su valstybės institucijomis. Justinas pradėjo savo karjerą finansinėse institucijose, vėliau prisijungė prie Kamieninių ląstelių tyrimo centro ir UAB „Biotechpharma“.
  • Jelena Starycina, apskaitininkė, turinti daugiau, nei 15 metų patirtį apskaitos ir finansų kontrolės srityje. Jelena atsakinga už Kamieninių ląstelių centro buhalteriją, finansų valdymą ir ataskaitas.